Zakup auta powinien być przemyślaną decyzją, dlatego w tym celu warto skorzystać z oferty sprawdzonej firmy oferującej sprzedaż na określonych, jasnych zasadach. Niemniej ważna jest także jakość samochodów jakie oferuje sprzedawca, a także stan pojazdu. Jest to bardzo ważne, ponieważ pozwala na uniknięcie przykrych niespodzianek związanych z nieprzemyślanym zakupem auta. Na jaką firmę warto się zdecydować?

Longo Poland – firma z doświadczeniem

Longo Poland jest firmą, która istnieje na rynku sprzedaży samochodów używanych już od wielu lat. U nas zakup auta odbywa się na przejrzystych zasadach, pozwalając klientowi na przemyślany zakup. Warto dodać, że firma należy do międzynarodowej korporacji Longo Group. Uczciwe podejście, profesjonalizm oraz dbałość o interesy klientów jest tym, co nas wyróżnia. Nadzór nad sprowadzaniem samochodów, formalnościami oraz sprawdzeniem stanu technicznego pojazdu znajduje należy do obowiązków firmy. Longo Poland wciąż doskonali swoje umiejętności dążąc do perfekcji oraz jak najwyższej wiarygodności.

Co znajduje się w naszej ofercie?

W ofercie Longo Poland można znaleźć pojazdy używane sprowadzane zza granicy. W sprzedaży posiadamy 19 rodzajów samochodów różnych marek w tym Peugeot, Skoda, Seat, Volkswagen, Ford, Opel czy Renault. Posiadamy ponad 192 oferty różnych aut co sprawia, że jest ona bardzo różnorodna. Nasze auta posiadają różne parametry takie jak pojemność oraz moc silnika, rodzaj skrzyni biegów, typ napędu, koloru, ilość miejsc, rodzaj nadwozia, a także paliwa. Posiadamy samochody zarówno w wyższych, jak i w niższych cenach, tak aby jak najlepiej sprostać potrzebom naszych klientów. 

Jakie są możliwości finansowania pojazdów w Longo Poland?

Longo Poland oferuje różne możliwości finansowania pojazdów, wśród których istnieje również możliwość rozłożenia płatności na wygodne raty miesięczne, a także częściową płatność za pojazd wraz z późniejszą opcją dopłaty. Informacje na temat dokładnych możliwości finansowania można znaleźć na stronie internetowe naszej firmy. Tam poprzez wygodny formularz oraz odpowiedź na kilka pytań w pełni darmowo można uzyskać dokładną wartość miesięcznego finansowania samochodu przez klienta. W celu uzyskania szybkiej akceptacji wartości raty należy podać dokładne dane kontaktowe. Jest to łatwy i wygony sposób na sprawdzenie indywidualnych możliwości finansowania pojazdu. Poprzez naszą stronę internetową można także zarezerwować wybrany pojazd na okres 14 dni. W tym celu należy dokonać wpłaty wysokości 499 złotych poprzez płatność online, opłata rezerwacyjna jest w pełni zwrotna. 

Firma, która ceni sobie profesjonalizm

Longo Poland ceni sobie profesjonalizm co sprawia, że jest jedną z najczęściej wybieranych firm sprzedających samochody używane. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego samochodu, który posiada sprawdzoną historię rejestracji oraz pełną dokumentację na naszej stronie internetowej znajdziesz wiele samochodów, o różnych parametrach oraz w różnych grupach cenowych, wśród których z pewnością znajdziesz najlepszy dla siebie. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom jak największy wybór pojazdów oraz wysokie bezpieczeństwo podczas zakupu. W sprzedaży posiadamy wyłącznie sprawdzone auta z gwarantowanym przebiegiem oraz historią rejestracji. Każdy z nich przed sprzedażą jest czyszczony oraz regenerowany, wszystkie pojazdy posiadają także aktualny przegląd. Już dziś zajrzyj na naszą stronę internetową longo.pl i sprawdź jedną z najlepszych w Polce ofert samochodów używanych.